KONST / Litografier / Färglitografi 13464255
nr 1346 4255
Hans Arnold
(1925-2010), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 34/200 1977, daterad "Kronbruden". Motivet: 47x38cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.600 kr
måndag 7 september 2020
kl 18:38:22
700 kr
1.500 kr
1.000 kr
1.100 kr (Budbetjänt)
1.200 kr
1.300 kr (Budbetjänt)
1.400 kr
1.500 kr (Budbetjänt)
Hans Arnold
Läs mer om Hans Arnold